Fustan i bardhe me lule te vogla te zeza

SKU: PROD-16906
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Kadife e holle. Me jake rrethore, menge tullumbac, prerje me bel dhe me rrip lekure ne mes. Dizajn me lule. Gjatesia e fustanit: 148 cm. Te dhenat e modeles:  Pjesa e vitheve: 97 cm. Pjesa e belit: 67 cm. Pjesa e gjoksit: 85 cm. Gjatesia: 165 cm. Pesha: 54 kg. Shenim: Ne realizimin e fotove ne studio mund te kete ndryshim toni ngjyre. ...
Disponueshmëria:

3 në magazinë

4,000 L

Përshkrim

Materiali: Kadife e holle. Me jake rrethore, menge tullumbac, prerje me bel dhe me rrip lekure ne mes. Dizajn me lule. Gjatesia e fustanit: 148 cm. Te dhenat e modeles:  Pjesa e vitheve: 97 cm. Pjesa e belit: 67 cm. Pjesa e gjoksit: 85 cm. Gjatesia: 165 cm. Pesha: 54 kg. Shenim: Ne realizimin e fotove ne studio mund te kete ndryshim toni ngjyre. 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5