Xhilbab ngjyre lejla

SKU: PROD-17405
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Mendafshi i Medines. Fund + shami. Ngjyre lejla. Shamia me nga 2 kopsa ne menge. Fundi me llastik ne bel dhe me xhep me zinxhir. Gjatesia e shamise: 130 cm. Gjatesia e fundit: 100 cm. ...
Disponueshmëria:

1 në magazinë

5,500 L

Përshkrim

Materiali: Mendafshi i Medines. Fund + shami. Ngjyre lejla. Shamia me nga 2 kopsa ne menge. Fundi me llastik ne bel dhe me xhep me zinxhir. Gjatesia e shamise: 130 cm. Gjatesia e fundit: 100 cm. 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5