Krem me Aloe Vera

SKU: PROD-17422
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo dobi te trendafilit. Perdorimi: Si fillim duhet te pastroni lekuren tuaj me nje sapun 100% natural. Keshillohet te perdoret ne sasi te mjaftueshme duke pasur parasysh te mos vendoset ne pjesen poshte syve. Mbajeni larg femijeve. Pesha 125 ml,paketimi: kuti plastike. Prodhuesi: Natural Rose Shop....
Disponueshmëria:

73 në magazinë

500 L

Përshkrim

Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo dobi te trendafilit. Perdorimi: Si fillim duhet te pastroni lekuren tuaj me nje sapun 100% natural. Keshillohet te perdoret ne sasi te mjaftueshme duke pasur parasysh te mos vendoset ne pjesen poshte syve. Mbajeni larg femijeve. Pesha 125 ml,paketimi: kuti plastike. Prodhuesi: Natural Rose Shop.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5