Krem Antirrudhe me alantoinen e kermillit

SKU: PROD-17424
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
KREM ME ALANTOINE KERMILLI + VAJ TRENDAFILI. Ndihmon në luftën ndaj rrudhave dhe vonon efektet e plakjes. Ndihmon në eliminimin e njollave pas lindjes. Kremi i Kërmillit mbron lëkurën tuaj nga efektet e jashtëm dhe i fal asaj një pamje më estetike. Ndihmon në parandalimin e alergjive dhe të irritimit pas dushit. Falë formulës antioksidante të alantoinës ju mund të shpëtoni nga toksinat e grumbulluara në lëkurën tuaj. Sugjerohet përdorimi i...
Disponueshmëria:

83 në magazinë

1,200 L

Përshkrim

  1. KREM ME ALANTOINE KERMILLI + VAJ TRENDAFILI. Ndihmon në luftën ndaj rrudhave dhe vonon efektet e plakjes. Ndihmon në eliminimin e njollave pas lindjes. Kremi i Kërmillit mbron lëkurën tuaj nga efektet e jashtëm dhe i fal asaj një pamje më estetike. Ndihmon në parandalimin e alergjive dhe të irritimit pas dushit. Falë formulës antioksidante të alantoinës ju mund të shpëtoni nga toksinat e grumbulluara në lëkurën tuaj. Sugjerohet përdorimi i rregullt i kremit nga femrat dhe meshkujt mbi moshën 30 vjeç.Perdorimi eshte dy here ne dite: në mëngjes dhe në darkë pasi fytyra të jetë pastruar paraprakisht me një sapun apo produkt tjetër natyral. Mund të përdoret edhe në pjesën rreth syve dhe përdoret lehtësisht edhe si krem dite, por edhe nate. Pesha 50 ml.Paketimi kuti kartoni e jashtme dhe kuti xhami e brendeshme.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5