Maske e zeze

SKU: PROD-17473
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
MASKË E ZEZË ME ESENCË TRËNDAFILI Maska e zezë e pastron lëkurën tuaj në thellësi dhe ndihmon që të marrë një pamje të mëndafshtë. Ka efekte mjaft të theksuar në eliminimin e njollave dhe akneve në lëkurë. E pastron lëkurën nga papastërtitë dhe pikat e zeza. Në saje të formulës së veçantë që përmban ushqen dhe hidraton lëkurën, përveç kësaj ekuilibron...
Disponueshmëria:

56 në magazinë

600 L

Përshkrim

  • MASKË E ZEZË ME ESENCË TRËNDAFILI
  • Maska e zezë e pastron lëkurën tuaj në thellësi dhe ndihmon që të marrë një pamje të mëndafshtë. Ka efekte mjaft të theksuar në eliminimin e njollave dhe akneve në lëkurë. E pastron lëkurën nga papastërtitë dhe pikat e zeza. Në saje të formulës së veçantë që përmban ushqen dhe hidraton lëkurën, përveç kësaj ekuilibron nivelin e vajit dhe i fal lëkurës butësi.
  • Përdorimi: Vendoseni maskën në të gjithë fytyrën përveç pjesës së syve dhe të gojës në formën e një tabakaje të hollë. Më pas prisni tharjen plotësisht të maskës. Pasi maska të ketë nisur të thahet do të ndjeni tendosje në lëkurë. Pasi të jeni siguruar se është tharë plotësisht hiqeni nga fytyra lehtësisht. Më pas lajeni fytyrën me ujë të bollshëm dhe pastroni pjesët e mbetura të maskës. Këtë maskë mund ta përdorni sipas ndjeshmërisë së lëkurës suaj, çdo ditë ose një herë në javë.
  • Paralajmërim: Shmangeni kontaktin e maskës me sytë, në rast kontakti lajini sytë me ujë të bollshëm. Ndërsa për të bërë paraprakisht një test alergjie vendosni një pjesë të vogël të maskës mbi krahun tuaj, nëse pas 5 minutash shihni shenja reaksioni në krah mos e përdorni. Mos e përdorni maskën mbi lëkurën me plagë dhe të irrituar. Tregoni kujdes që maska të mos prekë vetullat dhe qerpikët. Ruajeni atë në vende ku nuk mund ta prekin fëmijët tuaj. Ka përdorim të jashtëm.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5