Vaj kunder strijave [plasaritjeve] 100% organik

SKU: PROD-17476
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
 PERZIERJE VAJRASH PER PLASARITJET APO STRIJAT E LEKURES:  Perberesit: Vaj i farave te kajsise,vaj luledielli, vaj jasemine, vaj gruri, vitamine E, vaj zhozhoba, vaj ulliri dhe vaj avokado. Efekti: Perdoret nga nenat e reja per parandalimin e formimit te plasaritjeve ne lekure gjate shtatzanise, nga nenat qe kane plasaritje nga lindjet e meparshme per reduktimin ne maksimum te tyre dhe per tendosjen e lekures dhe nga adoleshentet apo kushdo tjeter qe mere dhe jep peshe ne nje kohe te shkurter.Eshte perzierje vajore krejtesisht natyr...
Disponueshmëria:

4 në magazinë

1,500 L

Përshkrim

 PERZIERJE VAJRASH PER PLASARITJET APO STRIJAT E LEKURES: 


Perberesit: Vaj i farave te kajsise,vaj luledielli, vaj jasemine, vaj gruri, vitamine E, vaj zhozhoba, vaj ulliri dhe vaj avokado.
Efekti: Perdoret nga nenat e reja per parandalimin e formimit te plasaritjeve ne lekure gjate shtatzanise, nga nenat qe kane plasaritje nga lindjet e meparshme per reduktimin ne maksimum te tyre dhe per tendosjen e lekures dhe nga adoleshentet apo kushdo tjeter qe mere dhe jep peshe ne nje kohe te shkurter.Eshte perzierje vajore krejtesisht natyrale, mirepo per te kuptuar nese kemi alergji nga cdonjeri prej perberesve keshillohet te provohet paraprakisht ne nje pjese te vogel te trupit per te konstatuar nese jep efekt reaksioni apo jo.
Perdorimi: Perdoret ne mengjes pas gjumit dhe ne darke para gjumit duke bere masazh nga poshte lart ne pjesen e strijave.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5