Sprey plazhi per nxirrjen e trupit.

SKU: PROD-17478
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
 PERZIERJE VAJRASH PER TE MARRE NGJYRE COKOLLATE GJATE STINES SE VERES  Perberesit: 1.Vaj kakao; 2.Vaj karrote;  3.Vaj i arres se kokosit; 4.Vaj i fares se kajsise; 5.Vitamine E; 6.Vaj jojoba;  7.Vaj susami; 8.Vaj ulliri. Perdorimi: Perdoret duke u bere masazh ne trup ne sasi te barabarte ne te gjithe trupin. Sugjerohet te perdoret disa dite pasi te kemi nisur plazhin dhe gjate te cilave kemi perdorur krem kundra diellit ne norme te duhur me moshen tone. Per te pasur nje rezultat sa me te kenaqshem keshillohet ekspozimi ndaj...
Disponueshmëria:

15 në magazinë

1,500 L

Përshkrim

 PERZIERJE VAJRASH PER TE MARRE NGJYRE COKOLLATE GJATE STINES SE VERES 
Perberesit:
1.Vaj kakao;
2.Vaj karrote; 
3.Vaj i arres se kokosit;
4.Vaj i fares se kajsise;
5.Vitamine E;
6.Vaj jojoba; 
7.Vaj susami;
8.Vaj ulliri.
Perdorimi:
Perdoret duke u bere masazh ne trup ne sasi te barabarte ne te gjithe trupin. Sugjerohet te perdoret disa dite pasi te kemi nisur plazhin dhe gjate te cilave kemi perdorur krem kundra diellit ne norme te duhur me moshen tone. Per te pasur nje rezultat sa me te kenaqshem keshillohet ekspozimi ndaj diellit nga ora 16:00-17:00 per jo me shume se 15-20 minuta pasi e keni vendosur perzierjen natyrale vajore ne trup per te arritur nje ngjyre çokollate me kompakte. 
Kurrsesi te mos harrojme syzet e diellit dhe kapelen prej kashte me strehe te gjere. Pasi te jemi ekspozuar ne diell nuk duhet te perdorim uje te nxehte ne dush, por uje te vaket. 
Nje keshille e fundit: Shoqerojeni procesin e fitimit te ngjyres se çokollates me ushqime qe permbajne "betakarotine", si domate, spinaq, kajsi, majdanoz, spec jeshil dhe sarma me gjethe rrushi.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5