Krem Antirrudhe me fara rrushi

SKU: PROD-17479
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
KREM ME FARA RRUSHI - Përmban vitaminë E në nivel të lartë. Njëkohësisht është një antioksidant i mirë dhe burim i acideve vajore esencial. - Mbron qelizat nga dëmtimi i indeve. - Ndihmon në riparimin e damarëvë kapilarë dhe të damarëve të gjakut.  - Shkakton lehtësim ndaj dhimbjeve dhe fryrjeve të formuara nga astridi.  - Vaji i farave të rrushit që gjendet brenda tij forcon strukturën kolagjene me kompleksin hidr...
Disponueshmëria:

10 në magazinë

1,200 L 1,500 L

Përshkrim

KREM ME FARA RRUSHI


- Përmban vitaminë E në nivel të lartë. Njëkohësisht është një antioksidant i mirë dhe burim i acideve vajore esencial.
- Mbron qelizat nga dëmtimi i indeve.
- Ndihmon në riparimin e damarëvë kapilarë dhe të damarëve të gjakut. 
- Shkakton lehtësim ndaj dhimbjeve dhe fryrjeve të formuara nga astridi. 
- Vaji i farave të rrushit që gjendet brenda tij forcon strukturën kolagjene me kompleksin hidratues dhe natural-hidraktif, si dhe me Provitaminën B5. 
- Ndihmon në shtimin e elasticitetit të lëkurës. 
- Njëkohësisht me veçorinë e antioksidantit të fuqishëm dhe të parandalimit të formimit të njollave formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë, kontrollon nivelin e sebumit, përshpejton rinovimin e lëkurës.
Na kontaktoni ne 0676507004 per porosi me pakice dhe me shumice. Ju mirepresim

Permbajtja, dobite dhe perdorimi i kremit me fara rrushi 50 ml
Përmban vitaminë E në nivel të lartë. Njëkohësisht është një antioksidant i mirë

Permban: dhe burim i acideve vajore esenciale.
- Përmban Omega 3, Omega 6 dhe Omega 9 ndër acidet vajorë.


Dobite:
- Mbron qelizat nga dëmtimi i indeve.
- Ndihmon në riparimin e damarëvë kapilarë dhe të damarëve të gjakut. 
- Shkakton lehtësim ndaj dhimbjeve dhe fryrjeve të formuara nga astridi. 
- Vaji i farave të rrushit që gjendet brenda tij forcon strukturën kolagjene me kompleksin hidratues dhe natural-hidraktif, si dhe me Provitaminën B5. 
në shtimin e elasticitetit të lëkurës. 
- Njëkohësisht me veçorinë e antioksidantit të fuqishëm dhe të parandalimit të formimit të njollave formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë, kontrollon nivelin e sebumit, përshpejton r- Ndihmon inovimin e lëkurës.
-Ndikon me shpejtesi mbi lekure dhe jep nje pamje purifikuese.
-Rigjalleron shtresat e poshtme te lekures dhe vonon plakjen.
- Redukton ne maksimum rrudhat dhe vizat e holla, i ben thuajse te padukshme me sy te lire.
- E mbron lekuren nga ndikimet e jashtme dhe njekohesisht e kuron duke e ushqyer.
- Ndihmon ne eliminimin e edemes, si i tille ka efekt ne renien e peshes.
- Dihet se ka efekt ndaj gripit dhe forcon sistemin imunitar.
- Forcon damaret e gjakut dhe riparon damaret e demtuar.

Perdorimi: Keshillohet perdorimi i kremit dy here ne dite pasi te kemi pastruar fytyren me nje pastrues natyral, perdoret duke perfshire edhe pjesen rreth syve. Mund te perdoret duke nisur nga mosha 25 vjec.Mund te perdoret edhe ne trup jo vetem ne fytyre
Kremi me fara rrushi, aleati juaj ne luften ndaj shenjave te plakjes.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5