Shampo kunder yndyres se flokeve me hudher

SKU: PROD-17480
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
SHAMPO ME HUDHER Shampo Talya ne saje te ekstraktit te hudhres dhe vitaminave ndihmon ne mbrojtjen e ekuilibrit te lageshtires dhe te yndyres se fijeve te flokut dhe te lekures se flokut. Mundeson qe floket te duken me shkelqim dhe te gjalleruara. Ne perdorim te rregullt nga personat me floke te dobet dhe qe iu bien forcon rrenjet e flokeve dhe ndihmon ne zgjatjen e shpejte te flokeve. Perdorimi: Merrni ne pellembe aq shampo sa te mjaftoje per shkumezimin e flokeve tuaj, aplikojeni mbi floke te laget dhe beni masazh. Shpelajeni pasi ta keni le...
Disponueshmëria:

17 në magazinë

1,000 L

Përshkrim

SHAMPO ME HUDHER
Shampo Talya ne saje te ekstraktit te hudhres dhe vitaminave ndihmon ne mbrojtjen e ekuilibrit te lageshtires dhe te yndyres se fijeve te flokut dhe te lekures se flokut. Mundeson qe floket te duken me shkelqim dhe te gjalleruara. Ne perdorim te rregullt nga personat me floke te dobet dhe qe iu bien forcon rrenjet e flokeve dhe ndihmon ne zgjatjen e shpejte te flokeve.
Perdorimi: Merrni ne pellembe aq shampo sa te mjaftoje per shkumezimin e flokeve tuaj, aplikojeni mbi floke te laget dhe beni masazh. Shpelajeni pasi ta keni lene per 2-3 minuta ne floke. Mund ta perdorni disa here njeheresh nese deshironi. Ruajeni nga drita dhe nxehtesia e drejtperdrejte.
Paralajmerim: Kini kujdes qe shampo te mos kete kontakt me syte. Ne rast se krijohet kontakt shpelajini syte me uje te bollshem. Pesha 300 ml.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5