Perzierje vajore per qerpiket dhe vetullat

SKU: PROD-17487
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Serum per vetullat dhe qerpiket!Menyra me natyrale per trashjen e vetulles dhe zgjatjen e qerpikeve!E fundiiit!Perberesit: Vaj indian, Vaj lajthie, Vaj xhoxhoba, Vaj i farave te zeza, Vaj Susami, Faj i fares se hithres, Vaj i farave te kajsive, Vitamine E.Perdorimi: Keshillohet perdorimi i serumit natyral para gjumit ne darke. Pasi perdoret pjesa e rimelit me vaj ne qerpike behet masazh, ndersa me pas perdoret pjesa e furces per vetullat dhe behet masazh gjithashtu. Pas aplikimit te perzierjes se vajrave nuk i lame vetullat dhe qerpiket.Efekti:...
Disponueshmëria:

1 në magazinë

1,000 L

Përshkrim

Serum per vetullat dhe qerpiket!
Menyra me natyrale per trashjen e vetulles dhe zgjatjen e qerpikeve!
E fundiiit!
Perberesit: Vaj indian, Vaj lajthie, Vaj xhoxhoba, Vaj i farave te zeza, Vaj Susami, Faj i fares se hithres, Vaj i farave te kajsive, Vitamine E.
Perdorimi: Keshillohet perdorimi i serumit natyral para gjumit ne darke. Pasi perdoret pjesa e rimelit me vaj ne qerpike behet masazh, ndersa me pas perdoret pjesa e furces per vetullat dhe behet masazh gjithashtu. Pas aplikimit te perzierjes se vajrave nuk i lame vetullat dhe qerpiket.
Efekti: Perdoret per forcimin e vetullave dhe forcimin e zgjatjen e qerpikeve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5