Fund lekure ngjyre e zeze

SKU: PROD-18122
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Lekure. Me gjysme astari poshte. Me kopsa dekorative ne pjesen e parme dhe prerje veref. Gjatesia e fundit: 100 cm.  ...
Disponueshmëria:

2 në magazinë

3,000 L

Përshkrim

Materiali: Lekure. Me gjysme astari poshte. Me kopsa dekorative ne pjesen e parme dhe prerje veref. Gjatesia e fundit: 100 cm.  

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5