Fuatan me zinxhire ne ngjyre lejla te erret.

SKU: PROD-18195
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Krem. Fustan i gjate, ne ngjyre lejla te erret. Fustani ka temina te menget dhe ne fund te fustanit. Fustani ka fyt te rrumbullaket, mbyllet nga zinxhiri te cilin e ka ne te gjithe gjatesine e tij. Mund te perdoret ne pranvere, vere dhe ne vjeshte. Veshje mjaft e rehatshme dhe komode. Masa: 42/44/46/48/50/52  Gjatesia e fustanit: 138 cm. ............
Disponueshmëria:

6 në magazinë

5,000 L

Përshkrim

Materiali: Krem. Fustan i gjate, ne ngjyre lejla te erret. Fustani ka temina te menget dhe ne fund te fustanit. Fustani ka fyt te rrumbullaket, mbyllet nga zinxhiri te cilin e ka ne te gjithe gjatesine e tij. Mund te perdoret ne pranvere, vere dhe ne vjeshte. Veshje mjaft e rehatshme dhe komode.

Masa: 42/44/46/48/50/52

 Gjatesia e fustanit: 138 cm. .........

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5