Pantallona krem ne ngjyre te kalter

SKU: PROD-18256
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Krem . Ngjyra e kalter. Prerje sportive, pa xhepa dhe me llastik dhe lidhese tek beli. Gjatesia: 100 cm....
Disponueshmëria:

3 në magazinë

2,000 L

Përshkrim

Materiali: Krem . Ngjyra e kalter. Prerje sportive, pa xhepa dhe me llastik dhe lidhese tek beli. Gjatesia: 100 cm.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5