Veshje namazi per femije

SKU: PROD-18361
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Pambuk. Fustan + shami. Ngjyre mente. Mosha 6 dhe 7 vjece. Gjatesia e fustanit: 122 cm. .........
Disponueshmëria:

2 në magazinë

2,000 L

Përshkrim

Materiali: Pambuk. Fustan + shami. Ngjyre mente. Mosha 6 dhe 7 vjece.

Gjatesia e fustanit: 122 cm. ......

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5