Komplet ne ngjyre tulle

SKU: PROD-18474
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Krem.  Komplet ne ngjyre tulle. Kemishe me jake e me kopsa funksionale para, e gjere me menge te gjata dhe me xhepa me zinxhir para. Pantallona te gjata, me llastik ne bel. Gjatesia e kemishes: 90 cm. Masa e kemishes 38 Gjatesia e pantallonave: 97 cm. Masa e pantallonave 40...
Disponueshmëria:

1 në magazinë

3,500 L

Përshkrim

Materiali: Krem.  Komplet ne ngjyre tulle. Kemishe me jake e me kopsa funksionale para, e gjere me menge te gjata dhe me xhepa me zinxhir para. Pantallona te gjata, me llastik ne bel.

Gjatesia e kemishes: 90 cm. Masa e kemishes 38

Gjatesia e pantallonave: 97 cm. Masa e pantallonave 40

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5