Kemishe ngjyre puder

SKU: PROD-18480
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Lino. Kemishe ne ngjyre puder, me jake rrethore me lidhese. Me detaje, me lule ne gjoks dhe ne fund, menget me 2 opsione te gjata dhe trecerekshe. Gjatesia e kemishes: 72 cm.......
Disponueshmëria:

4 në magazinë

2,000 L

Përshkrim

Materiali: Lino. Kemishe ne ngjyre puder, me jake rrethore me lidhese. Me detaje, me lule ne gjoks dhe ne fund, menget me 2 opsione te gjata dhe trecerekshe.

Gjatesia e kemishes: 72 cm....

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5