Fund ne ngjyre blu

SKU: PROD-18491
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Terital. Fund ne ngjyre blu. Me rrip dekorative ne bel, me 2 xhepa dhe me kopsa dekorative ne gjithe gjatesine e fundit. Gjatesia: 100 cm.  .....
Disponueshmëria:

2 në magazinë

2,500 L

Përshkrim

Materiali: Terital. Fund ne ngjyre blu. Me rrip dekorative ne bel, me 2 xhepa dhe me kopsa dekorative ne gjithe gjatesine e fundit.

Gjatesia: 100 cm.  ..

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5