Fund ngjyre tulle me pala korenti

SKU: PROD-18492
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Terital. Fund ne ngjyre tulle me pala korenti, me astar dhe me rrip . Gjatesiaefundit: 100 cm. ...  ...
Disponueshmëria:

3 në magazinë

2,500 L

Përshkrim

Materiali: Terital. Fund ne ngjyre tulle me pala korenti, me astar dhe me rrip .

Gjatesiaefundit: 100 cm. ...  

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5