Fund ne ngjyre kafe me vija dhe kuadrate

SKU: PROD-18493
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Materiali: Terital. Fund ne ngjyre kafe me vija te zeza dhe kuadrate. Me fjongo dekorative ne bel, dhe me astar  Gjatesia: 95 cm.  ........
Disponueshmëria:

4 në magazinë

2,500 L

Përshkrim

Materiali: Terital. Fund ne ngjyre kafe me vija te zeza dhe kuadrate. Me fjongo dekorative ne bel, dhe me astar  Gjatesia: 95 cm.  .....

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5