Sapun me rigon 100 % natyral.

0nga 5
(0)
  • SAPUN ME RIGON Sapuni i rigonit parandalon zbokthin, Në saje të veçorisë së tij antiseptike ndihmon kundër shumë sëmundjeve të lëkurës, ekz...
Disponueshmëria:

5në magazinë

300 L Shto në shportë

Sapun 100% natyral hamami

0nga 5
(0)
  •  SAPUN PËR HAMAM Sapuni i hamamit me vaj ulliri është një ndër sapunet e pazëvendësueshëm në traditën shekullore të hamamit. Ajo që e ...
Disponueshmëria:

73në magazinë

300 L Shto në shportë

Maja trendafili

0nga 5
(0)
  • Esence ose maja organike trendafili...Veçorite e ketij produkti te rralle ne fushen e tij por efektiv me shume se çdo lloj kremi tjeter natyral:Maja e trëndafilit përdoret p&eu...
Disponueshmëria:

17në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Maske me argjile

0nga 5
(0)
  •  MASKË ARGJILI ME ESENCË TRËNDAFILI             Në përdorimin e maskave tuaja pastruese dhe trajtuese të fyty...
Disponueshmëria:

13në magazinë

800 L Shto në shportë

Maske e zeze

0nga 5
(0)
  • MASKË E ZEZË ME ESENCË TRËNDAFILI Maska e zezë e pastron lëkurën tuaj në thellësi dhe ndihmon që të marrë një pamje të mën...
Disponueshmëria:

56në magazinë

600 L Shto në shportë

Krem me Aloe Vera

0nga 5
(0)
  • Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo d...
Disponueshmëria:

73në magazinë

500 L Shto në shportë