Perzierje vajore per qerpiket dhe vetullat

0nga 5
(0)
  • Serum per vetullat dhe qerpiket!Menyra me natyrale per trashjen e vetulles dhe zgjatjen e qerpikeve!E fundiiit!Perberesit: Vaj indian, Vaj lajthie, Vaj xhoxhoba, Vaj i farave te zeza, Vaj Susami, Faj ...
Disponueshmëria:

1në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Shampo kunder renies se flokeve me hither

0nga 5
(0)
  •  SHAMPO ME HITHER Shampo me hither ne saje te ekstraktit te hithrit dhe vitaminave ndihmon ne mbrojtjen e ekuilibrit te lageshtires dhe te yndyres. Eshte efektiv ndaj gjithe llojeve te lekures k...
Disponueshmëria:

7në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem Antirrudhe me fara rrushi

0nga 5
(0)
  • KREM ME FARA RRUSHI - Përmban vitaminë E në nivel të lartë. Njëkohësisht është një antioksidant i mirë dhe burim i acideve vajore esencial. - M...
Disponueshmëria:

10në magazinë

1,200 L 1,500 L Shto në shportë

Sprey plazhi per nxirrjen e trupit.

0nga 5
(0)
  •  PERZIERJE VAJRASH PER TE MARRE NGJYRE COKOLLATE GJATE STINES SE VERES  Perberesit: 1.Vaj kakao; 2.Vaj karrote;  3.Vaj i arres se kokosit; 4.Vaj i fares se kajsise; 5.Vitamine E; 6.Vaj ...
Disponueshmëria:

15në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder celulitit 100% natyral

0nga 5
(0)
  •  VAJI I CELULITIT Përbërësit: 1- Vaj kantaroni (Pakëson pamjet e damarëve kapilarë, mundëson shërimin e shpejtë të plagës, ka veçor...
Disponueshmëria:

12në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder strijave [plasaritjeve] 100% organik

0nga 5
(0)
  •  PERZIERJE VAJRASH PER PLASARITJET APO STRIJAT E LEKURES:  Perberesit: Vaj i farave te kajsise,vaj luledielli, vaj jasemine, vaj gruri, vitamine E, vaj zhozhoba, vaj ulliri dhe vaj avokado...
Disponueshmëria:

4në magazinë

1,500 L Shto në shportë