Kozmetike

Sapun me rigon 100 % natyral.

0nga 5
(0)
 • SAPUN ME RIGON Sapuni i rigonit parandalon zbokthin, Në saje të veçorisë së tij antiseptike ndihmon kundër shumë sëmundjeve të lëkurës, ekz...
Disponueshmëria:

5në magazinë

300 L Shto në shportë

Sapun me kafe turke 100 % natyral

0nga 5
(0)
 • SAPUN ME KAFE TURKE Sapuni i mahnitshëm me kafe turke që përgatitet bashkë me kokrriza të kafes turke ndihmon në pastrimin e qelizave të vdekura të lëkur&...
Disponueshmëria:

62në magazinë

300 L Shto në shportë

Sapun 100% natyral hamami

0nga 5
(0)
 •  SAPUN PËR HAMAM Sapuni i hamamit me vaj ulliri është një ndër sapunet e pazëvendësueshëm në traditën shekullore të hamamit. Ajo që e ...
Disponueshmëria:

73në magazinë

300 L Shto në shportë

Perzierje vajore per qerpiket dhe vetullat

0nga 5
(0)
 • Serum per vetullat dhe qerpiket!Menyra me natyrale per trashjen e vetulles dhe zgjatjen e qerpikeve!E fundiiit!Perberesit: Vaj indian, Vaj lajthie, Vaj xhoxhoba, Vaj i farave te zeza, Vaj Susami, Faj ...
Disponueshmëria:

1në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Shampo kunder renies se flokeve me hither

0nga 5
(0)
 •  SHAMPO ME HITHER Shampo me hither ne saje te ekstraktit te hithrit dhe vitaminave ndihmon ne mbrojtjen e ekuilibrit te lageshtires dhe te yndyres. Eshte efektiv ndaj gjithe llojeve te lekures k...
Disponueshmëria:

7në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Shampo kunder yndyres se flokeve me hudher

0nga 5
(0)
 • SHAMPO ME HUDHER Shampo Talya ne saje te ekstraktit te hudhres dhe vitaminave ndihmon ne mbrojtjen e ekuilibrit te lageshtires dhe te yndyres se fijeve te flokut dhe te lekures se flokut. Mundeson qe...
Disponueshmëria:

17në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem Antirrudhe me fara rrushi

0nga 5
(0)
 • KREM ME FARA RRUSHI - Përmban vitaminë E në nivel të lartë. Njëkohësisht është një antioksidant i mirë dhe burim i acideve vajore esencial. - M...
Disponueshmëria:

10në magazinë

1,200 L 1,500 L Shto në shportë

Sprey plazhi per nxirrjen e trupit.

0nga 5
(0)
 •  PERZIERJE VAJRASH PER TE MARRE NGJYRE COKOLLATE GJATE STINES SE VERES  Perberesit: 1.Vaj kakao; 2.Vaj karrote;  3.Vaj i arres se kokosit; 4.Vaj i fares se kajsise; 5.Vitamine E; 6.Vaj ...
Disponueshmëria:

15në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder celulitit 100% natyral

0nga 5
(0)
 •  VAJI I CELULITIT Përbërësit: 1- Vaj kantaroni (Pakëson pamjet e damarëve kapilarë, mundëson shërimin e shpejtë të plagës, ka veçor...
Disponueshmëria:

12në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder strijave [plasaritjeve] 100% organik

0nga 5
(0)
 •  PERZIERJE VAJRASH PER PLASARITJET APO STRIJAT E LEKURES:  Perberesit: Vaj i farave te kajsise,vaj luledielli, vaj jasemine, vaj gruri, vitamine E, vaj zhozhoba, vaj ulliri dhe vaj avokado...
Disponueshmëria:

4në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Maja trendafili

0nga 5
(0)
 • Esence ose maja organike trendafili...Veçorite e ketij produkti te rralle ne fushen e tij por efektiv me shume se çdo lloj kremi tjeter natyral:Maja e trëndafilit përdoret p&eu...
Disponueshmëria:

17në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Maske me argjile

0nga 5
(0)
 •  MASKË ARGJILI ME ESENCË TRËNDAFILI             Në përdorimin e maskave tuaja pastruese dhe trajtuese të fyty...
Disponueshmëria:

13në magazinë

800 L Shto në shportë

Maske e zeze

0nga 5
(0)
 • MASKË E ZEZË ME ESENCË TRËNDAFILI Maska e zezë e pastron lëkurën tuaj në thellësi dhe ndihmon që të marrë një pamje të mën...
Disponueshmëria:

56në magazinë

600 L Shto në shportë

Vaj trendafili natyral

0nga 5
(0)
 • Për të zbukuruar lëkurën tuaj dhe për të shpëtuar nga disa probleme të lëkurës mund të zgjidhni vajin e pastër të trëndafilit. Tr&...
Disponueshmëria:

11në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Vazeline me trendafil

0nga 5
(0)
 • Vazelina me esencë trëndafili ndihmon në hidratimin e lëkurës suaj të thatë dhe në gjallërimin e saj. Është produkt ideal për manikyr dhe pe...
Disponueshmëria:

201në magazinë

500 L Shto në shportë

Krem Antirrudhe me alantoinen e kermillit

0nga 5
(0)
 • KREM ME ALANTOINE KERMILLI + VAJ TRENDAFILI. Ndihmon në luftën ndaj rrudhave dhe vonon efektet e plakjes. Ndihmon në eliminimin e njollave pas lindjes. Kremi i Kërmillit mbron l&...
Disponueshmëria:

83në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Krem me Aloe Vera

0nga 5
(0)
 • Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo d...
Disponueshmëria:

112në magazinë

250 L 400 L Shto në shportë

Krem me Aloe Vera

0nga 5
(0)
 • Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo d...
Disponueshmëria:

73në magazinë

500 L Shto në shportë

Krem me Aloe Vera

0nga 5
(0)
 • Krem me Aloe Vera dhe me esence trendafili. Mund te perdoret si krem dite dhe nate per fytyren, duart dhe trupin. Ka efekt hidratues dhe ushqyes, e mban lekuren te bute dhe te shendetshme. Mbart cdo d...
Disponueshmëria:

8në magazinë

500 L 600 L Shto në shportë