Kozmetike

Maske me argjile

0nga 5
(0)
  •  MASKË ARGJILI ME ESENCË TRËNDAFILI             Në përdorimin e maskave tuaja pastruese dhe trajtuese të fyty...
Disponueshmëria:

13në magazinë

800 L Shto në shportë

Maske e zeze

0nga 5
(0)
  • MASKË E ZEZË ME ESENCË TRËNDAFILI Maska e zezë e pastron lëkurën tuaj në thellësi dhe ndihmon që të marrë një pamje të mën...
Disponueshmëria:

56në magazinë

600 L Shto në shportë