Kozmetike

Perzierje vajore per qerpiket dhe vetullat

0nga 5
(0)
  • Serum per vetullat dhe qerpiket!Menyra me natyrale per trashjen e vetulles dhe zgjatjen e qerpikeve!E fundiiit!Perberesit: Vaj indian, Vaj lajthie, Vaj xhoxhoba, Vaj i farave te zeza, Vaj Susami, Faj ...
Disponueshmëria:

1në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Sprey plazhi per nxirrjen e trupit.

0nga 5
(0)
  •  PERZIERJE VAJRASH PER TE MARRE NGJYRE COKOLLATE GJATE STINES SE VERES  Perberesit: 1.Vaj kakao; 2.Vaj karrote;  3.Vaj i arres se kokosit; 4.Vaj i fares se kajsise; 5.Vitamine E; 6.Vaj ...
Disponueshmëria:

15në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder celulitit 100% natyral

0nga 5
(0)
  •  VAJI I CELULITIT Përbërësit: 1- Vaj kantaroni (Pakëson pamjet e damarëve kapilarë, mundëson shërimin e shpejtë të plagës, ka veçor...
Disponueshmëria:

12në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj kunder strijave [plasaritjeve] 100% organik

0nga 5
(0)
  •  PERZIERJE VAJRASH PER PLASARITJET APO STRIJAT E LEKURES:  Perberesit: Vaj i farave te kajsise,vaj luledielli, vaj jasemine, vaj gruri, vitamine E, vaj zhozhoba, vaj ulliri dhe vaj avokado...
Disponueshmëria:

4në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Vaj trendafili natyral

0nga 5
(0)
  • Për të zbukuruar lëkurën tuaj dhe për të shpëtuar nga disa probleme të lëkurës mund të zgjidhni vajin e pastër të trëndafilit. Tr&...
Disponueshmëria:

11në magazinë

1,000 L Shto në shportë