Veshje per te rritur

Kostum portokalli me bluze te gjate dhe tuta

0nga 5
(0)
  • Materiali: Krep.Kostum ne ngjyre portokallI, me dy pjese, me tunik me jake rrethore, me kopsa dekorative ne pjesen e perparme dhe me palosje perpara. Gjatesia:144 cm.Tuta me llastik me gjatesi :101cm...
Disponueshmëria:

3në magazinë

4,000 L Shto në shportë

Kostum bezhe me shirit te ndriçuar bluze treçerekshe dhe tuta

0nga 5
(0)
  • Materiali: Krep. Me dy pjese, me bluze me jake rrethore, me shirite fosforeshent dhe me llastik ne fund. Me pantallona me llastik dhe me shirit fosforeshent ne te dyja anet. ...
Disponueshmëria:

1në magazinë

4,000 L Shto në shportë