Veshje per te rritur

Xhakete lekure ne ngjyre vishnje , me menge tullumbace me llastik,

0nga 5
(0)
  • Materiali: Lekure. Xhakete me jake kemishe , ngjyre vishnje, me kopsa funksionale para, me menge tullumbace dhe me llastik....
Disponueshmëria:

1në magazinë

3,000 L Shto në shportë

Xhakete lekure ne ngjyre te zeze me zinxhir , me xhepa , me jake rrethore.

0nga 5
(0)
  • Materiali: Lekure. Xhakete me jake rrethore, ngjyre te zeze, me zinxhir dhe me xhepa. ...
Disponueshmëria:

4në magazinë

4,000 L Shto në shportë

Xhakete e kuqe me nje kopse para dhe me rrjete ne pjesen e xhepave

0nga 5
(0)
  • Materiali: Krem i plote. Ngjyre e kuqe. Me nje kopse para dhe me rrjete me gure ne pjesen e xhepave. Gjatesia e xhaketes: 60 cm. ...
Disponueshmëria:

3në magazinë

1,500 L Shto në shportë