Veshje per te rritur

Veshje namazi ngjyre e zeze

0nga 5
(0)
  • Materiali: Pambuk. Fustan + shami. Ngjyre e zeze. Mase standart. Permasat: 150 cm. ...
Disponueshmëria:

2në magazinë

2,500 L Shto në shportë

Veshje namazi e zeze me lule ne supe dhe ne fund

0nga 5
(0)
  • Materiali: Zhars. Fustan + shami. Ngjyre e zeze me lule ne supe dhe ne pjesen e fundit. Shamia me tantelle ne cepa. Masa: Standart. Gjatesia: 160 cm....
Disponueshmëria:

2në magazinë

2,000 L Shto në shportë